Unveiling Death In Hell | Asagraum - Demenzia Mortis - Artefacts
Diest | Updated: March 17, 2024 02:09 AMLocation: DronePort
Address: Boulevard Anspach 110, 1000 Brussels, Belgium
Date: 02 March
At DronePort, fostering connections and building a sense of community is key. That's why we're hosting a 'Resident Gathering' on Friday evening, March 1st, from 5:00 PM to 8:00 PM. The objective is to create an informal environment where networking thrives, and our residents can get to know each other better. DronePort offers light snacks and drinks. X
DronePort More Detail
Frequently asked questions
Where is Unveiling Death In Hell | Asagraum - Demenzia Mortis - Artefacts in Diest?
DronePort, Boulevard Anspach 110, 1000 Brussels, Belgium
When is Unveiling Death In Hell | Asagraum - Demenzia Mortis - Artefacts in Diest?
Unveiling Death In Hell | Asagraum - Demenzia Mortis - Artefacts is scheduled for 02 March.
All Nearby Events Today (Upcoming Events)
L'ETAPE GRVL: CROSSEN DOOR DE BOSSEN 2024
27 Apr | Jeugdhuis De FaarOp zaterdag 27 april is er onze “kick-off” met “CROSSEN DOOR DE BOSSEN”.Een Gravel Rit dat in een nieuw jasje werd gestoken. Gezien de noemer van het event duiken we regelmatig de “Bossen” in. Denk absoluut niet aan enkel mul zand. Nee, we wak..
L'ETAPE GRVL: SUMMER GRAVEL EXPERIENCE 2024
13 Jul | Jeugdhuis De FaarOp Zaterdag 13 Juli 2024 organiseren wij de 2de editie van onze “Summer Gravel Experience”, een top gravel evenement met routes die variëren tussen de 95KM, 120KM en 145KM. Deze prachtige tochten leiden jullie door schilderachtige landschappen richti..
Spelfabriek 2024
2 Jun | Watt 17Beleef de spellendag van je leven bij Spelfabriek. Je wordt ondergedompeld in de nieuwste gezelschapsspellen, kaartspellen, dobbelspellen, ... Geniet ondertussen van wat lekkers om te eten en te drinken. Leuk spel gevonden? Dan kan je het spel kopen aan d..
DWARS DOOR DE MUUR, EN TERUG
17 Aug | Jeugdhuis De FaarZaterdag 17 augustus is het D-day!Dan is het tijd voor onze epische “DWARS DOOR DE MUUR, EN TERUG”Op zoek naar een road event voor mensen die houden van een uitdaging op de fiets, en die graag al eens hun grenzen willen verleggen? Zet dan maar snel de..
Shopping & Brunch The Fashion Store Paal
5 May | The Fashion StoreGeniet op zondag 5 mei van een heerlijk ontbijtbuffet en ontdek onze lente/zomercollectie. Onze styling coaches staan klaar om je onder te dompelen in alle nieuwe trends en geven je tips en tricks over hoe je onze collecties kan stylen.Onze winkel opent d..
Dinner On The Lake (Tielt-Winge)
20 Jul | Dinner On The Lake (Haksberg Winery Estate)Welcome to Dinner On The Lake!Dinner On The Lake is - what’s in a name - een concept waarbij we een onvergetelijke culinaire ervaring aanbieden midden op het water. Dit jaar meren we aan in Sint-Niklaas, Mechelen, Laarne, Tielt-Winge en Genval. Gastrono..
Scream and Scout: year of the dragon
30 MarchSundays are made for dancing, don’t you think? EENFOUT is throwing it back, embracing those old-school vibes. Picture this: a laid-back 10-hour dance marathon, a killer lineup, cool visuals, and an epic show. Keeping it chill, just like the good old ..
Workshop: Héérlig
22 March | Begijnhof DiestIFP Bookings & Tour Management presents in conspiracy with Hell: Hagelant Fest V 29/03/2024 - Cirith Gorgor (NL) - Black Metal - Malphas (CH) - Black Metal - MNHG (DE) - Black 'n' Roll / Black Metal "NECARE" ALBUM RELEASE SHOW - Bedrängnis (CH) - ..
Clouds Indoor
29 MarchFlagship Romance: married singers-songwriters best friends, shawn fisher & jordyn jackson. Based in truth or consequences, new mexico, flagship romance is currently prepping their just-announced most ambitious project, yet: a self-titled double albu..
Ferm Tenten Fuif DJ-contest
15 March | Jeugdhuis NYXMet veel trots presenteert Jeugdhuis NYX: Ferm Tenten Fuif DJ-contest! Ik hoor jullie al denken, 'Wat houdt dat nu eigenlijk in?' Wel, we zijn excited om na het succes van vorig jaar weer een opkomend talent de Ferm Tenten Fuif op 6 april 2024 te late..